Feyenoord – Man City, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Feyenoord – Man City, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:51, 13 September 2017
Feyenoord dhe Manchester City takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Feyenoord: Jones; St.Juste, Botteghin, Vd Heijden, Nelom; Amrabat, El Ahmadi, Vilhena; Boetius, Kramer, Berghuis.

Man City: Ederson; Walker, Stones, Otamendi, Mendy; Fernandinho, De Bruyne; Bernardo Silva, David Silva; Jesus, Aguero.

Fjalët kyçe: Feyenoord, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball