Festë për tifozët e futbollit, këto janë super ndeshjet e muajit shkurt – Lajmi.net
Festë për tifozët e futbollit, këto janë super ndeshjet e muajit shkurt
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:29, 1 February 2018
Shkurti sjell ballafaqime interesante në ligat dhe garat kryesore evropiane të futbollit.

Muaji shkurt do të jetë i veçantë për tifozët e futbollit.

Gjatë tij rikthehet Liga e Kampioneve me super ndeshje.

Por, edhe në ligat kryesore evropiane do të ketë ballafaqime derbi mes skuadrave pretendente për titull, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë ndeshjet kryesore që na presin gjatë këtij muaji të ri. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball