Festë në familjen e motrave Mustafa, ja pse (Foto) – Lajmi.net
Festë në familjen e motrave Mustafa, ja pse (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:37, 19 June 2017
Janë ndër emrat më të pëlqyer të muzikës popullore dhe njëherësh shumë të kërkuara në dasma.

Motrat Mustafa sot kanë një arsye për të festuar në familjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Kjo ngase, njëra nga to, Lulja, sot feston ditëlindjen dhe urimet për të kanë filluar të ditës së saj.

Janë Sahidja dhe Safetja ato që e uruan përmes Instagramit:

“Urime e bukura jone, edhe shume vite sa me te lumtura❤️” shkruan ato në profilin zyrtar në Instagram. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Motrat Mustafa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball