Festa e çuditshme e Mourinhos pas fitores së Manchesterit (VIDEO) – Lajmi.net
Festa e çuditshme e Mourinhos pas fitores së Manchesterit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:10, 19 March 2017
Manchester United shënoi fitore të rëndësishme në udhëtim te Middlesbrough, me rezultat 1:3. Golin e tretë i cili njëherit edhe vulosi fitoren e Unitedit, u shënua nga Valencia, në kohën shtesë të ndeshjes, Ky gol gëzojë tej mase trajnerin Jose Mourinho, që duke festuar ia mësyri zhveshtores.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan