Festa e ‘çmendur’ e Dani Alves (FOTO) – Lajmi.net
Festa e ‘çmendur’ e Dani Alves (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:35, 18 May 2017
Dani Alves ka festuar në mënyrë interesante triumfin e Juventusit në Coppa Italia duke kërcyer mbi gazetarin e Juventus Channel, Antonio Romano.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dani Alves, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels