Festa e “çmendur” e Antonio Contes (VIDEO) – Lajmi.net
Festa e “çmendur” e Antonio Contes (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:13, 18 March 2017
Chelsea ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Stoke, duke fituar 1:2.

Goli i fitores për Chelsean erdhi në minutat e fundit të ndeshjes, nga mbrojtësi Cahill.

Ky gol, gëzoi jashtë mase trajnerin Antonio Conte, i cili nuk arriti të përmbahet, duke festuar “çmendurisht”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Antonio Conte, Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals