Feronikeli tregon forcën ndaj Besës, Drenica mund Hajvalinë – Lajmi.net
Feronikeli tregon forcën ndaj Besës, Drenica mund Hajvalinë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 17:51, 6 May 2017
Feronikeli ka shënuar fitore të lehtë prej 4-1 ndaj Besës së Pejës, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 29-të.

Skuadra kampione e Kosovës, nuk është djersitur shumë për të mposhtur skuadrën pejane.

Osmani, Prokshi, Zeka dhe Hoxha, shënuan në fitoren e Feronikelit.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Drenica ka mposhtur Hajvalinë, 4:0./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball