Feronikeli fiton në Gjilan, Besa triumfon në Prizren – Lajmi.net
Feronikeli fiton në Gjilan, Besa triumfon në Prizren
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:54, 5 March 2017
Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.

Feronikeli ka mposhtur në udhëtim Dritën me rezultat minimal 1:0, me golin e Mark Milicajt.

Ndërkohë, Besa ka fituar në Prizren ndaj Lirisë po ashtu 1:0, falë realizimit të Leart Eminit.

Këto dy ndeshje e kanë mbyllur xhiron e 19-të.

Xhiroja e radhës (20), zhvillohet të martën dhe të mërkurën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush