Fero nis xhirimet, tregon se kur lansohet kënga – Lajmi.net
Fero nis xhirimet, tregon se kur lansohet kënga
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:18, 9 June 2018
Kohëve të fundit bëri bujë të madhe në shtypin rozë.

Është fjala për reperin nga Gjilani, Feron i cili për pak kohë ka arritur të realizoj projekte mjaft të suksesshme, shkruan lajmi net.

Kur jemi në prag të verës, padyshim se një këngë nga reperi nuk ka si të mungonte, e për këtë ai ka filluar xhirimet e projektit të ri.

“Lajmrim, VENI PAR – TË MËRKURËN, 18:00”, është përshkrimi që ia ka vënë videos duke treguar një pjesë se si do duket në klip.

“Mamacita”, mbetet bashkëpunimi i fundit me Sparksin që ka marrë qindra e mijëra klikime. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO