Fero kopjon Ledrin në klipin e ri? – Lajmi.net
Fero kopjon Ledrin në klipin e ri?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:09, 13 June 2018
Artistët shqiptarë tashmë kanë filluar projektet e reja që do bëhen 'hite' gjatë verës.

Pak më parë është Fero ky që ka sjell këngën e re “Veni 1”, ku vërehet një gërshëtim i fjalëve që ka përdorur më herët në projektin e ri, shkruan lajmi net.

Kjo këngë ritmike padyshim se do pritet mirë dhe pëlqehet nga publiku siç është rasti me këngët paraprake, të cilat numërojnë qindra e miliona klikime në Youtube.

Ajo që tërheq vëmendje është kur në videoklip Ledri dhe Fero bëjnë veprime të njejta në makinë, ku lë të kuptohet se ky i fundit kopjon Ledrin tek kënga “SRMN”.

Për më shumë shikoni fotot dhe projektet në vazhdim. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO