Fero i rrethuar nga fansat, shikoni çka bën – Lajmi.net
Fero i rrethuar nga fansat, shikoni çka bën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:55, 7 June 2018
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet për publikun Fero është mjaft i dashur.

Për pak kohë sa ka bërë debutimin në tregun muzikor shqiptar ai ka rrëmbyer zemrën e shumë nga publikut shqiptar, shkruan lajmi net.

Kjo vërehet më së miri edhe në videon që ju sjellim në vazhdim ku shfaqet reperi i rrethuar nga fansat e tij.

Duhet theksuar se ai ka bërë bujë me projektet që ka lansuar duke marrë qindra dhe mijëra klikime në Youtube.

“Mamacita” “S’ka konkurrencë”, janë bashkëpunimet e fundit që ka publikuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO