Fenomeni “godet” Messin dhe Ronaldon – Lajmi.net
Fenomeni “godet” Messin dhe Ronaldon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 16:50, 8 January 2018
Luis Nazario de Lima ka krahasuar futbollin e ditëve të sotme me atë të kohës së tij.

Braziliani ka thënë se në ditët e tij, futbolli ka qenë më konkurrues.

“Në brezin tim, konkurrenca ka qenë më e ashpër sesa tani, pa dashur të minimizoj Messin dhe Ronaldon”, ka deklaruar fenomeni.

“Në ditët e mia, yje kanë qenë Zidane, Figo, Rivaldo, Ronaldinho dhe unë. Gjenerata ime ka qenë më e mirë”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy