Femrat tregojnë zakonet seksuale që i urrejnë më së shumti – Lajmi.net
Femrat tregojnë zakonet seksuale që i urrejnë më së shumti
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:16, 31 March 2018
Përmirsoj këto gabime të çuditshme që herën tjetër kur je në shtrat me një femër të mos bësh gabime

Përmirsoj këto gabime të çuditshme që herën tjetër kur je në shtrat me një femër të mos bësh gabime

Gratë kanë hapur zemrat duke treguar për gabimet e zakonshme të seksit që burrat bëjnë.

Gjatë seksit femrat urrejnë shumë gjëra gjatë seksit, por ato kanë treguar vetëm 5 prej tyre që ato urrejnë më së shumti.

Djemë kujdes gjatë seksit, sepse femrat i urrejnë më së shumti këto gjëra:

1. Duke humbur vëmendjen në seks

2. Duke mos ditur rrugën tuaj rreth vaginës

3. Puthje entuziaste

4. Seksi i dehur

5. Lufta e pajustifikuar me femrën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO