Femrat tregojnë zakonet seksuale që ato urrejnë më së shumti – Lajmi.net
Femrat tregojnë zakonet seksuale që ato urrejnë më së shumti
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:02, 24 February 2018
Përmirsoj këto gabime të çuditshme që herën tjetër kur je në shtrat me një femër të mos bësh gabime

Gratë kanë hapur zemrat duke treguar për gabimet e zakonshme të seksit që burrat bëjnë.

Gjatë seksit femrat urrejnë  shumë gjëra gjatë seksit, por ato kanë  treguar vetëm 5 prej tyre që  ato urrejnë  më  së  shumti, transmeton lajmi.net.

Djemë  kujdes gjatë  seksit, sepse femrat i urrejnë më së shumti këto gjëra:

1. Duke humbur vë mendjen në seks

2. Duke mos ditur rrugën tuaj rreth vaginës

3. Puthje entuziaste

4. Seksi i dehur

5. Lufta e pajustifikuar me femrën. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO