Femrat tregojnë pse e urrejnë seksin oral, meshkujt mund të mos e pëlqejnë këtë – Lajmi.net
Femrat tregojnë pse e urrejnë seksin oral, meshkujt mund të mos e pëlqejnë këtë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:10, 10 December 2017
Duket se seksi oral nuk është për të gjithë, dhe disa femra e kanë shumë inat këtë pjesë të seksit gjatë marrëdhënies së tyre.

Mirëpo ka edhe nga ato femra që e duan këtë.

Gjatë një marrëdhënie është e rëndësishme që çifti të jetë në një mendje se çfarë dëshirojnë të bëjnë, nëse nuk duan që marrëdhënia e tyrë të prishet.

Ju çfarë do të bënit nëse partneri juaj ju kërkon seks oral?

Besoni disa femra e kanë refuzuar në mënyrë kategorike këtë akt. Dhe kjo për këto arsye:

1- Jo faleminderit! Shija dhe aroma janë të padurueshme, edhe nëse i dashuri im sapo ka dalë nga dushi! Vetëm të menduarit më bën të vjell.

2- E kam provuar njëherë dhe s’dua ta provoj kurrë më të askujt tjetër.

3- E ndyrë dhe e shpifur, nuk e do e provoja kurrë edhe nëse më ofrojnë para.

4- Shumë poshtëruese! Nuk më pëlqen ejakulimi në fytyrë dhe askush nuk do të më detyrojë të kaloj këtë ndjesi. Është trupi im dhe e gjej atë lloj gjëje shumë degraduese!

5- Asnjëherë nuk më ka pëlqyer, e kuptoj që është pjesë e seksit por, nuk do ta preferoja gojën e dikujt tek vagina ime dhe as unë nuk mund ta vë tek penisi i dikujt.

6- Jo shumë romantike, në këto momente e gjej veten duke u përdorur si objekt.

7- Ndihem fajtore sepse të fejuarit tim i pëlqen seksi oral dhe mundohem t’ia plotësoj edhe pse nuk më pëlqen aspak, aroma, shija, ndjesia.

8- Nuk është argëtuese. Se kuptoj si mund ta fus në gojën time një organ gjenital dhe për më tepër nëse mashkulli është nga ata që ta shtyn kokën me forcë, e tmerrshme.

9- Kurrë edhe pse burri e pëlqen blowjobs, mundohem ta kënaq me duar.

10- Shumë e vështirë fizikisht.

11- Mendoj se nuk më pëlqen seksi oral për shkak të madhësisë gjigande që ka i dashuri im.

12- Nuk e urrej seksin, urrej pjesën kur i dashuri më ngjesh kokën pas organeve të tij që realisht nuk janë shumë të këndshme.

13- Kur bëjmë seks oral unë nuk kënaqem aspak, kënaqësinë e ndjen vetëm partneri im, prandaj nuk e kuptoj pse duhet një seks i këtij lloji.

14- E urrej spermën në gojën time, kjo do të thotë miliarda grimca që edhe nëse e pështyn disa prej tyre do ngecin në gojën tuaj.

15- Më duket sikur zgjat pafund. Nëse bëj 10 minuta blowjob më duket sikur kanë kaluar 40 minuta.

16- Ia kam bërë të qartë të dashurit tim që nuk më pëlqen dhe përpiqem të gjej mënyra tjera për ta kënaqur pa i munguar seksi oral.

17- Tështij nëse penisi është në gojën time. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO