Femra që transformon veten në figurë fantastike imagjinare – Lajmi.net
Femra që transformon veten në figurë fantastike imagjinare
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:01, 8 April 2018
Kjo është një nga gjërat më të mira që ju do të shihni në internet sot. Ju thjesht do ta doni atë. Hidhi nje sy...

Violet Parr

Violet Parr

Kjo është Violet Parr nga The Incredibles. Me të vërtetë të pabesueshme, apo jo?

Lojerat e Urise

Lojerat e Urise

Nëse e doni Lojrat e urisë, do ta doni portretizimin e Suzanne Collins.

Nichamelon

Nichamelon

Kjo është Nichameleon si Mera nga Aquaman DC comics.

Superhero

Superhero

Ja një tjetër si Supergirl nga superheroina amerikane,. Unë po bie ngadalë në dashuri me këtë zonjë. Ajo duket tepër mahnitëse, apo jo?

Yoko Littner

Yoko Littner

Duke folur për pamje mahnitëse, këtu është Yoko Littner Cosplay.

Khaleesi

Khaleesi

Mistike

mistikë

Mystique nga X Men duket e jashtëzakonshme!

Bellebukuroshe

Kjo është Belle nga ‘E Bukura dhe Bisha’.

Samus Aran

Samus Aran

Kjo është Cosplay e Samus Aran nga Meteoroid Science lojë nga Nintendo.

Jessie

Jessie

Zubat

Zubat

Këtu është Zubat Pokemon Cosplay gjatë valëve Pokemon Go. Bukur, apo jo?

Nidalee

Nidalee

Si Nidalee nga Legend of Legends. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO