Femra, ky është ushtrimi për të pasme perfekte (Video) – Lajmi.net
Femra, ky është ushtrimi për të pasme perfekte (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 20:53, 7 March 2017
Ushtrimet janë të thjeshta dhe japin rezultate të mëdha duke mos patur frikë nga krijimi i kofshëve muskuloze.

“Cosmopolitan” ka publikuar një video përmes së cilës këshillon të gjitha femrat që duan të kenë vithe të përsosura, të ushtrohen.

Lëvizjet duken mjaft të thjeshta, ndaj vajza, mos ngurroni, sepse ushtrimet thuajse janë bërë të domosdoshme në ditët e sotme.

Në të njejtën kohë do t’i forconi vithet, kurse me ushtrimet e rregullta do të keni rezultate fantastike.

Mundohuni të ushtroni 5 ditë në javë.

Nuk është nevoja të shkoni gjithmonë në palestër kur mund të bëni edhe disa ushtrime të thjeshta në shtëpi.

Mjafton t’i ndiqni udhëzimet nga video më poshtë.

 

Fjalët kyçe: Femrat, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool