Femra ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale për vetëm pesë minuta (VIDEO) – Lajmi.net
Femra ja si mund t’i zmadhoni vithet në mënyrë natyrale për vetëm pesë minuta (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 2:49, 25 April 2017
Nëse doni të keni vithe perfekte, nuk ju duhet asgjë tjetër por vetëm të gjeni 5 minuta nga koha juaj.

Ushtrimet që shihni në videon më poshtë, sipas ekspertëve, do ju ndihmojnë të rregulloni edhe pjesën e belit dhe muskujt e këmbëve.

 

Fjalët kyçe: Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper