Fëmijët që nuk e durojnë dot babadimrin (Foto) – Lajmi.net
Fëmijët që nuk e durojnë dot babadimrin (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:15, 5 December 2017
Prindërit i dërgojnë gjithmonë fëmijët që të takojnë Babadimrin, por disa prej tyre nuk duan që ta përjetojnë fare këtë eksperiencë.

 

Fotot e mëposhtme tregojnë se si djemtë dhe vajzat në moshë të vogël shpërthejnë në lot sapo ulen te prehëri i Babadimrit.

Disa me duar drejt mamasë, ndërsa të tjerë të skuqur në fytyrë e duke ulëritur, është e qartë që plakun me mjekër të bardhë nuk duan ta shohin fare.

  

Fjalët kyçe: babadimër, Fëmijë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown