Fëmija zhyt pasqyrën e nënës, por shikoni çfarë thotë (Video) – Lajmi.net
Fëmija zhyt pasqyrën e nënës, por shikoni çfarë thotë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:56, 26 June 2017
Ky fëmijë kishte marrë buzëkuqin e nënës dhe e kishte zhytur pasqyrën e saj, shkruan lajmi.net

Por kur nëna e pyeti se kush e bërë këtë veprim, përgjigja e tij ishte e çuditshme.

Ai tha se këtë e kishte bërë batmani. Nëna qeshi me atë që tha i biri, ndërkohë që ai e përsëriste të njejtën përgjigje disa herë.

Video u bë hit nëpër rrjetet sociale, duke marrë më shumë se 4 milion klikime dhe mijëra shpërndarje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, Pasqyrë, zhytje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool