Fëmija ndërprenë ndeshjen e Vala Superligës, shikoni si e largojnë nga fusha (FOTO) – Lajmi.net
Fëmija ndërprenë ndeshjen e Vala Superligës, shikoni si e largojnë nga fusha (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:59, 16 May 2017
Një vogëlush ka ndërprerë ndeshjen Drenica-Besa, por shumë shpejtë është larguar nga fusha, nga lojtari i vendësve, Hysen Tahiri.

18519878_1518237654853615_1960287353912193873_n 18446765_1518237678186946_1860645640538747403_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Besa, Drenica, Futbolli Kosovar

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool