Fëmija bie në pishinë dhe qëndron me kokë poshtë për më shumë së një minutë (Foto/Video) – Lajmi.net
Fëmija bie në pishinë dhe qëndron me kokë poshtë për më shumë së një minutë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:02, 18 May 2017
Video e tmerrshme sikurse nëpër filma është kapur në Kinë

Fëmija po luante ne qendrën e notit Leyou Baobei në Zhaoyuan City në Kinë dhe papritmas bije me kokë poshtë nën ujë, trasnmeton lajmi.net.

Nga pamundësia që fëmija të kthehet sikurse ishte më herët ai vazhdimisht lëviz për të dal nga uji, dhe u deshën plot 72 sekonda që të tjrët të kuptonin se fëmija po mbytej.

Një person në dhomën tjetër e sheh fëmijën nga dritarja dhe vrapo e nxjerr nga aty.

Fëmija është shoqëruar në spital dhe është raportuar se është jashtë rrezikut për jetë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: fëmija, Kinë, Pishinë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3