Fëmija 2-vjeçar mbetet i bllokuar në dritaren e katit të tretë – Lajmi.net
Fëmija 2-vjeçar mbetet i bllokuar në dritaren e katit të tretë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:51, 12 October 2018
Ku është Spider-man kur keni nevojë për të?

Një dyvjeçar i djallëzuar u përpoq të dilte nga një dritare në katin e tretë në Zhuhai, Kinë, dhe u mbërthye nga koka e tij nëpër rrethojat e sigurisë, transmeton lajmi.net.

Pastaj aty u paraqit një hero, i cili arriti ta lirojë atë nga ngecja. Burri u ngjit nga poshtë me ndihmë e dritareve tjera për të shkuar deri te djali.

Ai  mbajti djalin pë 20 minuta, deri sa arritën zjarrfikësit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO