Fejohet modelja më e ‘zjarrtë’ e rrjeteve sociale – Lajmi.net
Fejohet modelja më e ‘zjarrtë’ e rrjeteve sociale
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:31, 12 July 2018
Modelja më e zjarrtë e rrjeteve sociale i ka dhënë fund beqarisë.

Është fjala për Emily Ratajkowski e cila sot është fejuar me Sebastian Bear-Mc Clard në një ceremoni private, shkruan dailymail transmeton lajmi net.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj Instagram, e cila ka treguar unazën e fejesës e në prapaskenë edhe partnerin e saj.

Nuk kishte asnjë përshkrim në postimet e saj, (përpos një emoji të shkëlqyer), por Ratajkowski mbante dorën tek faqja kur zbulon unazën./Lajmi.net/

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO