Fazio: Ky ishte fajtori për eliminimin e Romës nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Fazio: Ky ishte fajtori për eliminimin e Romës nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:10, 3 May 2018
Federico Fazio është ankuar në ndarjen e drejtësisë në ndeshjen Roma - Liverpool.

Roma – Liverpool u mbyll me polemika ndaj gjyqtarit Skomina.

Mbrojtësi i “Giallorossëve”, Federico Fazio është ankuar në ndarjen e drejtësisë.

“Çdo vit duhet të zhvillojmë ndeshje si kjo, tani mendojmë për vitin tjetër dhe shpresojmë ta provojmë sërish”, deklaroi ai për “Premium Sport”.

“Na nevojitet të kemi vazhdimësi, kemi luajtur mirë”, theksoi Fazio, përcjell “lajmi.net”.

“Ishin dy penallti për ne, pastaj gjyqtari dha pak minuta shtesë. Duhet të mendojmë pozitivisht, përkundër dy penalltive të paakorduara, duhet ta mbajmë kokën lartë dhe të vazhdojmë përpara”, përfundoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Federico Fazio, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown