Fatos Dili, punëtori më i mirë sportiv për vitin 2017 në Prishtinë – Lajmi.net
Fatos Dili, punëtori më i mirë sportiv për vitin 2017 në Prishtinë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:14, 29 December 2017
Fatos Dili është vlerësuar nga Komuna e Prishtinës si punëtori më i mirë sportiv për 2017.

Në ceremoninë e mbajtur mbrëmë, Dili është vlerësuar për punën e tij të bërë në krye të udhëheqjes se klubit të futsallit, Fc Prishtina Futsal.

“Një vlersim i tillë i punës nga Komuna e Prishtinës të cilës i shërbejmë është motiv shtes i cili na bënë edhe me këmbengulës që kryeqytetit ti sjellim titullin kampion dhe kupen” ka qenë premtimi i Dilit pas këtij suksesi.

f2

f1

Fjalët kyçe: Fatos Dili

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown