Faqja e madhe amerikane shpërndan këngën e këngëtarit kosovar – Lajmi.net
Faqja e madhe amerikane shpërndan këngën e këngëtarit kosovar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:00, 14 March 2018
Është i ri në skenën muzikore, por ka arritur më shumë se emra që ka vite që janë pjesë e industrisë muzikore.

Fjala është për Ibron, i cili ndonëse me një këngë të publikuar, ka korrur një tjetër sukses, shkruan lajmi.net

Ka qenë faqja e madhe e këngëve Genius që tashmë ka shpërndarë  me tekst këngën e Ibros dhe ka folur rreth karrierës së tij.

Ibro në Instagram ka shpërndarë këtë lajm që është mirëpritur nga fansat e tij./Lajmi.net/

From now you can find me in @genius too !! 💥

A post shared by I B R Ò D È L I (@ibrodeli) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO