Faqet më të pëlqyera të vitit 2017 në Facebook (Foto) – Lajmi.net
Faqet më të pëlqyera të vitit 2017 në Facebook (Foto)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 23:01, 1 January 2018
Ne dhe rrjetet sociale! Një lidhje tani më e çeliktë dhe një përditëshmëri.

Çdo ditë, kalojmë ndoshta edhe orë të tëra duke shfletuar rrjetet sociale dhe ndjekur njerëz e faqe të ndryshme për tu informuar, argëtuar dhe për të komunikuar me të tjerët, transmeton lajmi.net

Rrjeti më i famshëm social në botë, sipas numrit të përdoruesve është rrjeti social Facebook dhe në të tani ekzistojnë qindra-mijëra “Fanpage” të cilat funksionojnë ndryshe-ndryshe.

Statistikat e fundvitit kanë shpallur faqet më të ndjekura në Facebook gjatë vitit 2017 sipas aktivitetit të tyre dhe numërit të ndjekësve, e radhitjen e tyre mund ta gjeni në tabelën e mëposhtme./Lajmi.net/ 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan