Fantazitë seksuale të femrave, që për to janë krejtësisht normale – Lajmi.net
Fantazitë seksuale të femrave, që për to janë krejtësisht normale
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:14, 29 March 2018
Në epokën tonë pas "Fifty Shades" , ne jemi gjithnjë të inkurajuar që të diskutojmë fantazitë tona seksuale.

Këtu, sipas dy studimeve mbi fantazitë seksuale të bëra gjatë viteve të fundit, janë fantazitë më të zakonshme që gratë kanë.

Seksi oral
Seksi në publik
Seksi në një vend të pazakontë
Duke qenë të dominuara
Skallavëri
Seksi me një njeri të famshëm
Seksi me një ish
Seksi me një të huaj
Seksi me një profesor
Seksi anal
Seksi i grupit
Seksi romantik
Sex lezbike
Seksi me dikë më të ri
Seksi me dikë më të vjetër
Përdhunim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO