Fantastike kjo që do të ndodhë në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Fantastike kjo që do të ndodhë në ndeshjen Juventus – Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:49, 17 March 2017
Juventus dhe Barcelona kanë një bilanc fantastik para duelit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Sulmi më i mirë me mbrojtjen më të fortë në  çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Juventus dhe Barcelona janë dalluar në dy faza të ndryshme gjatë këtij edicioni, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona ka sulmin më të mirë me 26 gola të shënuar.

Kurse, Juventus ka mbrojtjen më të mirë me vetëm 2 gola të pranuar. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball