Fantastike, fiton pikët duke e shtyrë motorin drejt cakut (VIDEO) – Lajmi.net
Fantastike, fiton pikët duke e shtyrë motorin drejt cakut (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:55, 11 September 2017
Marc Marquez bëri një fitore senzacionale duke ia mohuar Pramac Ducatit dhe Danilo Petrrucit fitoren, me Zarcon i cili ishte gati të fitonte vendin e shtatë, para se motoçikleta e tij të mbete pa karburant.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master