Fansi mbetet i tronditur nga kjo modele, shikoni sesi e ka komentuar ai (Foto/Video) – Lajmi.net
Fansi mbetet i tronditur nga kjo modele, shikoni sesi e ka komentuar ai (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 7:56, 9 May 2017
Modelja me linja trupore të pabesueshme ka habitur një fans të saj

Zeshkanja shihet e veshur me një bluzë të bardh, nga e cila shumë lehtë mund të duket gjoksi i saj bombastik, trasnmeton lajmi.net.

Bluza e saj ishte transparante, kështu që shumë shikues kanë arritur të shohin gjoksin e saj, dhe njëri ndër ta ka komentuar: “Oh Zot ajo është krejtësisht e zhveshur”, dhe ky koment sigurisht ka bërë që pastaj shumë media të flasin për modelen dhe për komentuesin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Modelja zeshkane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan