Fansat i kërkojnë bashkëpunim me Medën? Lindon Berisha befason me përgjigjen e tij – Lajmi.net
Fansat i kërkojnë bashkëpunim me Medën? Lindon Berisha befason me përgjigjen e tij
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:56, 11 July 2018
Lindon Berisha është goxha aktiv në projekte muzikore.

Ai për lajmi.net ka treguar se është duke punuar në projekte të reja muzikore të cilat do i sjell shumë shpejt, shkruan lajmi net.

I pyetur nga fansat se a do të bënte duet me Medën, Lindoni befason me përgjigjen e tij: “Pse jo, sish kon keq, shum sick ish kon..”, shprehet ai.

Mbase, do dilte një këngë e bukur me zhanret e ndryshme që dyshja kanë../Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO