Fanellat e reja të Kosovës për Ligën e Kombeve /Foto – Lajmi.net
Fanellat e reja të Kosovës për Ligën e Kombeve /Foto
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:17, 16 June 2018
Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), në një konferencë për media ka prezantuar fanellat e reja të përfaqësueses dhe logon e re të saj, për Ligën e Kombeve.

FFK-ja ka lidhur kontratë me kompaninë zvicerane “Fourteen” për fanellat e reja të përfaqësueses.

Kjo kompani do të jetë edhe sponsor i ri i përfaqësueses së Kosovës.

1 k

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO