Fanellat e Pogbas dhe Messit për duelin Francë – Argjentinë – Lajmi.net
Fanellat e Pogbas dhe Messit për duelin Francë – Argjentinë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 15:36, 30 June 2018
FIFA ka publikuar edhe fotografitë e fanellave nga zhveshtoret e skuadrave.

Paul Pogba dhe Lionel Messi ballafaqohen sonte në mesin e dy prej superyjeve më të mëdhenj nga takimi mes Francës dhe Argjentinës në Kampionatin botëror 2018.

FIFA ka publikuar edhe fotografitë e fanellave të mesfushorit francez dhe sulmuesit argjentinas nga zhveshtoret e skuadrave përkatëse.

Argjentina do të luajë me uniformën me ngjyrën e saj tradicionale bardh e kaltërt, përcjell “lajmi.net”.

Por, edhe Franca do ta ketë uniformën e saj të parë zyrtare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO