Familja përgatit sesion fotosh, në pritje të anëtarit të ri – Lajmi.net
Familja përgatit sesion fotosh, në pritje të anëtarit të ri
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:52, 29 April 2017
Të realizosh sesion fotosh derisa je në pritje të anëtarit të ri të familjes, është me të vërtetë argëtuese, shkruan lajmi.net

Kështu duken edhe kjo familje, të cilët në prapaskenë janë treguar shumë të lumtur në pritjen e familjarit që do të vijë në jetë.

Ata kanë realizuar fotot në pishinë e cila ndodhej në oborrin e shtëpisë, ndërkaq si të tilla, janë unike dhe të mrekullueshme.

Shikoni në videon më poshtë, çfarë kanë bërë nën ujë, dy vajzat me nënën dhe babain e tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: anëtar i ri, sesion fotosh, Ujë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball