Familja Fazliu kërkon ndihmë për djalin e tyre (Video) – Lajmi.net
Familja Fazliu kërkon ndihmë për djalin e tyre (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:28, 13 March 2017
Një i ri nga Podujeva, për shkak të problemeve me shëndetin mendor dhe sjelljeve jo të mira, është larguar nga shkolla.

Edhe pse është 19 vjeç, ai nuk di ende as shkrim e as lexim, njofton Klan Kosova.

Familja e tij, që jeton në kushte jo fort të mira ekonomike, kërkoi ndihmë nga institucionet por atë nuk e gjeti.

Fjalët kyçe: djali, Familja, Podujeva

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble