Familja e Donnarummas me vendim të madh për portierin e Milanit (FOTO) – Lajmi.net
Familja e Donnarummas me vendim të madh për portierin e Milanit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:09, 14 September 2017
Gianluigi Donnaruma mund të ndahet nga menaxheri Mino Raiola.

Familja e Gianluigi Donnarumma është e pakënaqur me udhëheqjen e Mino Raiolas për portierin e Milanit.

Raiola dëshiroi ta transferonte Donnarumman në Paris Saint-Germain dhe kjo ka tensionuar raportin mes tij dhe familjes së portierit.

Madje, mediat italiane raportojnë se Donnarumma mund të ndahet nga Raiola, përcjell “lajmi.net”.

Ky mund të jetë sezoni i fundit i tyre së bashku. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan