“Falja e Gjakut” thotë Gold AG në këngën e re – Lajmi.net
“Falja e Gjakut” thotë Gold AG në këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:11, 5 October 2018
Gold AG është një nga reperët më aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Këto ditë, reperi kishte paralajmëruar një projekt të ri, me të cilin ka prekur një temë të ndjekshme, shkruan lajmi.net.

Kënga me titull “Falja e Gjakut”, sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe ka një mesazh të fuqishëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Gold AG me titull “Falja e Gjakut”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO