Falimenton Floyd Mayweather (FOTO) – Lajmi.net
Falimenton Floyd Mayweather (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:33, 25 February 2017
Ish boksieri i famshëm, Floyd Mayweather, duhet të mendojë më shumë dhe mirë për mënyrën e shpenzimit të milionave të tij.

Shkrimtari i specializuar në ekonomi, Tony Robbins, ka analizuar financat e ish boksierit dhe rezultatet i ka postuar në faqen e tij.

Sipas Robbins, Mayweather po bën jetë shumë luksoze duke shpenzuar 75 milionë dollarë në vit.

Ai shton se nëse 40 vjeçari vazhdon të shpenzojë kaq shumë para, shumë shpejtë do të falimentojë.

Kjo lë të kuptohet se meçi mes Floyd Mayweather dhe Conor Mc Gregor, mund të ndodh shumë shpejtë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master