Fahriye me dietë drastike para martesës me ‘Kemalin’ (Foto) – Lajmi.net
Fahriye me dietë drastike para martesës me ‘Kemalin’ (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:11, 19 May 2017
Çifti i famshëm i aktorëve Fahriye Evcen dhe Burak Ozcevit do të martohen më 29 qershor dhe përgatitjen kanë nisur që tani.

Fillimisht çifti dërgoi ftesën e tyre tek miqtë që do të jenë të pranishëm në dasmë.

Ndërsa tani gazetat kanë shkruar edhe për përgatitjen e Fahriyes e cila thuhet se ka nisur një dietë drastike për të humbur disa kilogramë.

E gjitha kjo për tu dukur sa më elegante me fustanin e saj të bardhë.

Fjalët kyçe: Fahriye Evcen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool