Fadil Vokrri e ka një dhuratë për Halil Matoshin (FOTO) – Lajmi.net
Fadil Vokrri e ka një dhuratë për Halil Matoshin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:54, 20 March 2017
Moment interesant para konferencës për shtyp të përzgjedhësit Albert Bunjaku.

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ia ka dhuruar një fanellë me numrin 17-të të Kosovës, publicistit Halil Matoshit, përcjellë “lajmi.net”.

Vokrri e ka falënderuar Matoshin për mbështetjen dhënë Përfaqësueses së Kosovës.

Ky i fundit e ka përgëzuar Vokrrin dhe Federatën për punën e madhe, duke i uruar suksese ekipit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Fadil Vokrri, Halil Matoshi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool