Facebook Messenger me kamerë të re (Video) – Lajmi.net
Facebook Messenger me kamerë të re (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekFunRrjetet SocialeTeknologji 20:47, 16 December 2016
Falë strategjisë së komunikimit vizual të Snapchat, Facebook ka lansuar sot një kamerë të re “artistike” në Messenger.

Kamera e Messenger mund të bëjë grafika të panumërta në videot dhe fotografitë tuaja.

Sapo të vendosni të shkruani diçka mbi video ose foto, shkrimi shndërrohet në art që e bën përmbajtjen tuaj të duket shumë më artistike, transmeton Gazeta Express.

Nëse Messenger e di kuptimin e tekstit tuaj në një nga 15 gjuhët e njohura, atëherë aplikacioni do të ofrojë filtera të ndërlidhur me art.

Për të gjithë ata që qëndrojnë shumicën e kohës në Messenger, kjo është kamera e re:

Fjalët kyçe: Facebook Messenger, Kamerë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble