”Fabiolous escape 2”, ngasje e çmendur me biçikletë nëpër borë – Lajmi.net
”Fabiolous escape 2”, ngasje e çmendur me biçikletë nëpër borë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:10, 8 May 2018
Një ikje e çmendur nga policia...

Fabio Vibmer është një yll i biçikletave nga Austria dhe me videon e tij të fundit “Fabiolous Escape 2” ik me biçikletë nga policia e skive. Videot e tij kanë mbi një milion shikime në YouTube.

Vibmer është i njohur përmes videove të tij fantastike në YouTube: Freeride Lives in Salzburg, Freeride Lives në Salzburg, Urban Freeride Lives në Vjen dhe një video që ngjitet në një gardh të lartë 200 metra në serinë SickSeries.

Kanali i tij në YouTube aktualisht ka më shumë se një milion pasues dhe më shumë se 130 milionë shikime. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bicikletë, ikje, Policia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble