Europa ndër vite (Foto) – Lajmi.net
Europa ndër vite (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:43, 3 December 2017
11-1
National Geographic ka publikuar një album me fotografitë më të mira, të shkrepura nga fotografët e saj, në historinë 125-vjeçare.

Fotografët e ndryshëm të kompanisë, të cilët shpesh janë të pajisur me 9 lloje te ndryshme aparatesh dhe me rreth 500 filma, kanë detyrën e vetme, të fiksojnë imazhe të mprehta në të gjithë botën.

Libri më i ri i National Geographic, përmban më tepër se 200 foto nga e gjithë bota, në 125 vitet e fundit dhe titullohet “National Geographic: Përret hBotës në 125 vjet-Europa”, transmeton Top Channel.

Më poshtë janë përzgjedhur disa prej fotove më interesante të këtij albumi.

02 03 04 05 08 09 11-1 12 13-1 14 18 19

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO