“Esmere moj Esmere” thotë Visar Peja me këngën e re (Video) – Lajmi.net
“Esmere moj Esmere” thotë Visar Peja me këngën e re (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:46, 19 May 2017
Këngëtari Visar Peja ka lansuar projektin e tij më të ri me titull “Esmere moj Esmere”.

Kënga e re e Visarit është ritmike dhe e ka punuar produksioni Labia, këngë kjo e shoqëruar me klip, shkruan lajmi.net.

Ai në këtë këngë i këndon “Perëndeshës së bukurisë” që e quan me emrin Esmere. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Visar Peja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels