Është shtatzënë, por ja çfarë lëvizjesh të rrezikshme bën Orinda Huta – Lajmi.net
Është shtatzënë, por ja çfarë lëvizjesh të rrezikshme bën Orinda Huta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:41, 17 May 2018
Ajo është shumë e dashur për publikun.

Orinda Huta vitin e kaluar i kishte dhënë fund beqarisë, duke u martuar me Turjan Hyskën, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, çifit kanë bërë publik lajmin e gëzueshëm, se po presin që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Orinda është goxha aktive në rrjete sociale, së fundi ajo ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat shfaqet duke kërcyer lartë.

Ani pse është shtatzënë, ajo nuk e kishte problem të realizonte imazhe të tilla. /Lajmi.net/

#fly

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

#fly

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

#flyhigher

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO