Është mendja juaj e pisët, shikoni dy herë këto fotografi – Lajmi.net
Është mendja juaj e pisët, shikoni dy herë këto fotografi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:00, 10 May 2017
Mos lejoni që këto iluzione optike t’ju mashtrojë

Shumë njerëz në shikim të parë menduan se këto fotografi janë anormale, por pasi i shikuan për herë të dytë, kuptuan të vertetën.

Shikojini dhe ju dy herë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Foto provokuese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool