Është 13 vjeç por e ngatërrojnë me lodër (Video) – Lajmi.net
Është 13 vjeç por e ngatërrojnë me lodër (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 13:36, 10 October 2017
Angusi është 13 vjeçar por është vetëm 1m i gjatë.

Prandaj atë shpesh e ngatërrojnë për lodër, transmeton lajmi.net

Duke pasur një kromozom abnormal, Angusi nuk është rritur qysh nga mosha tre vjeçare.

Megjithatë, ai i mahnitë mjekët me personalitetin e tij të madh, të guximshëm dhe inspirues.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 13 vjeç, Angusi, lodër

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion