Erzen Rrustemi – Ricardo Ramirez, bëhen matjet zyrtare (VIDEO) – Lajmi.net
Erzen Rrustemi – Ricardo Ramirez, bëhen matjet zyrtare (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 22:49, 17 March 2017
Erzen Rrustemi dhe Ricardo Ramirez kanë kryer matjet e fundit zyrtare para meçit të ditës së nesërme (e shtunë).

Boksieri Rrustemi nesër në kategorinë WBA, do të sfidojë Ricardo Ramirezin.

Në videon e mëposhtme, mund të shikoni pamje nga matjet e bëra sot./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Erzen Rrustemi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master